تبلیغات

ارمنستان تور - مطالب بهمن 1393
JavaScript Free Code

ارمنستان تور

منبع کاملترین و بروز ترین اطلاعات کاربردی درباره ارمنستان

امروز:

روز پنجشنبه 30 بهمن 1393@ساعت 19 و 16 دقیقه و 39 ثانیه

به نقل از خبرگزاری ایلنا،ارمنستان این روزها مورد توجه انبوه سازان ایرانی قرار گرفته است.شاید در آینده شاهد سرمایه گذاری های زیادی در صنعت ساختمان در ارمنستان باشیم.

یک کار‌شناس اقتصادی با بیان اینکه سرمایه گذاران حوزه مسکن کشورمان به دنبال امنیت اقتصادی هستند، ‌ گفت: با ادامه رکود صنعت ساختمان در کشورمان، ‌ این روز‌ها توجه انبوه سازان به فرصت‌های سرمایه گذاری در کشور ارمنستان جلب شده است.

محمدعلی پورشیرازی، در گفت‌و‌گو با ایلنا از انعقاد تفاهمنامه‌ای بین گروهی از سرمایه گذاران ایرانی با کشور ارمنستان برای ساخت و ساز در حوزه مسکن خبر داد و گفت: ‌طبیعی است که با طولانی شدن دوره رکود سرمایه گذاران به دنبال فرصت‌های سرمایه گذاری در کشورهای همسایه باشند.

وی با بیان اینکه از کشورهای جنوب شوروی جدا شده، پیشنهادهایی به انبوه سازان ایرانی شده است، ‌ گفت: ‌ پیش از اغتشاشات اخیر در افغانستان هم قرار بود طرح مسکنی با حضور سرمایه گذاران ایرانی شروع به ساخت شود و حتی برای ساخت شبکه راهی هم تفاهماتی شده بود اما به سرانجام نرسید.

این کار‌شناس حوزه مسکن درباره تبلیغات گسترده کشور ترکیه برای حضور سرمایه گذاران ایرانی در پروژه‌های مسکنی گفت: ‌ هر چند ترکیه تبلیغات گسترده‌ای را انجام می‌دهد اما تا کنون توجه عده‌ای کمی از سرمایه گذاران ایرانی به این کشور جلب شده است.

وی ادامه داد: البته این تبلیغات گسترده پدیده جدیدی نیست و ترک‌ها از ۱۵ سال گذشته هم به دنبال سرمایه گذاران ایرانی بودند.

شرکت الیت ارمنستان آماده است تا انبوه سازان ایرانی را در این جهت راهنمایی نماید،چرا که سرمایه گذاری در ارمنستان دارای نکات بسیار زیادی است.با ما با شماره تلفن 0037455532102 در تماس باشید.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: انبوه سازان ایرانی، ارمنستان، سرمایه گذاری در ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز پنجشنبه 30 بهمن 1393@ساعت 14 و 58 دقیقه و 50 ثانیه

همانطورکه قبلا گفتم قصد داریم تا به نقد تمام سفرنامه هایی که درباره ارمنستان نوشته شده است بپردایزیم.در اینجا به بیان خاطره ای که در وبلاگ http://www.lovetravel.blogfa.com/post-6.aspx آمده است میپردازیم.این دوست عزیز با هواپیما به ارمنستان آمده است که در ادامه با هم میخوانیم:
یک ماه بود که جهت یک سفر دسته جمعی با دوستان دوران دانشگاه برنامه ریزی می کردیم که بلاخره تصمیم به رفتن به ارمنستان را گرفتیم به همین جهت یک کوپه قطار مشهد –تهران و پرواز تهران-ایروان –تهران و برگشت تهران به مشهد تهیه نمودم . بلیط قطار نفری 16 هزار تومان و پرواز تهران – ایروان-تهران  نفری 300 هزارتومان و بلیط هوایی تهران –مشهد 50 هزار تومان . یک هفته قبل از حرکت جهت آشنایی با کشور ارمنستان واستفاده از تجربه دوستانی که به ارمنستان رفته بودند در اینترنت گشت و گذاری زدم که در سایتی به نام  www.armen12.com     تور مسافرتی با نام   Babylon tour توصیه کرده بود جهت اجاره آپارتمان و راهنمایی محلی از خدمات این شرکت استفاده کنیم و مبلغ 20 هزار تومان به حساب آقای غلامی نامی واریز نمایم تا لیدر ایشان در فرودگاه جهت نشان دادن تعدادی آپارتمان ما را همراهی نمایند . که  کاشکی همراهی نمی کرد .
در مورخ 29/5/89 ساعت 14:15 در راه آهن به جمع دوستان پیوستم و ساعت 14:45 قطار به مقصد تهران حرکت نمود .ساعت 1:15 بامداد به تهران رسیدم در حالیکه پرواز ما ساعت    9:55به مقصد ایروان بود. از راه آهن با اتفاق یکی از مسافرکشهای محترم راه آهن با تخفیف ویژه به فرودگاه امام خمینی رفتیم که نرخ 25 هزار تومان را با ما 13 هزار تومان حساب کرد .در فرودگاه تا صبح بر روی صندلی ها بی خوابی کشید یم . به هر حال پس از گذراندن مراحل کنترل پاسپورتها و ثبت مهر خروجی آماده سوار شدن به هواپیما شدیم
 در ضمن در داخل فرودگاه ۲۰۰۰۰درام ( درام واحد پول ارمنستان است که هر درام حدودا معادل 320 تومان می باشد) از بانک  تهیه نمودیم ( برای تبدیل ارز های غیر متداول مانند درام فقط در بانک ملی مستقر در گیت خروجی میسر می باشد ) توصیه می شود جهت پرداخت کرایه ماشین از فرودگاه ایروان تا داخل شهر حتما مقداری درام ترجیحا هزار درامی داشته باشید . پرواز ما  با شرکت هواپیمایی کاسپین بود.که در ساعت  ۱۰ پرید . داخل هواپیما تعدادی فرم توزیع گردید که جهت درخواست ویزا بود که شامل اطلاعاتی از نظیر نام و نام خانوادگی و محل اقامت و غیره بود تکمیل نمودیم .
ساعت  ۱۱:۱۵ بود که بر فراز آسمان ایروان رسیدیم و کوه آرارات که ارمنستانیها تعصب خاصی رویش دارند نمایان گشت . پرواز به زمین نشت و ما در فرودگاه منتظر صدور ویزا شدیم .

نرخ ویزا برای هر نفر 9 دلار بود که مامور محترم ارمنی 1 دلار دیگر را بر نمی گرداند . من همراه با پاسپورت و فرم های دیگر دوستانم در صف صدور ویزا ایستادم تا نوبتم شد توصیه میشه که 10 دلاری داشته باشید تا به مشکل نخورید . وقتی نوبت من شد من پاسپورتها رادادم ولی مامور خوش اخلاق با ترشرویی به زبان ارمنی که من هم هیچ از آن نمی دانستم به من فهماند که هر پاسپورت باید دست همان شخص صاحب پاسپورت باشد . ولی 50 دلاری که آماده کرده بودم بابت 5 نفرمان دریافت کرد .دوستان من که بعد از چند نفر بعد از من آمدند آماده دریافت ویزا شدند که مامور مربوطه دوباره تقاضای دریافت وجه کرد . حالا هر چه ما قسم و آیه آوردیم که 50 دلار بابت 5 نفر 5 دلار هم بیشتر از نرخ مصوب پرداخت کردیم قبول نمی کرد از دوستان ایرانی که ارمنی بودند خواهش کردیم که مامور را توجیه کنند ولی متاسفانه مامور مربوطه زیر بار نمی رفت  به هر حال تصمیم گرفتیم 40 دلار دیگر بپردازیم و قضیه را فیصله دهیم که با توضیح مجدد همشهری های محترم ارمنی مامور ویزا با کنترل مبلغ صندوق خود با تعداد ویزا های صادر کرده متوجه اشتباه خود شد . سرتان را درد نیاورم ما 5 نفر آخرین نفراتی بودیم که از گمرک فرودگاه خارج شدیم. 

با توجه به اطلاعاتی که من دارم اشتباه از این توریست محترم بوده است که میخواسته ویزای همه را یک نفر بگیرد.بنده باور نمیکنم که پلیس ارمنستان چنین اشتباهی نموده باشد.این درست نیست.در سالیانه که به کار توریسم مشغول بوده ام چنین چیزی سابقه نداشته است که 50 دلار گم شده باشد.

پس از اینکه از مخمصه گرفتن ویزا و کنترل پاسپورت و غیره فارغ شدیم وارد سالن خروجی ایروان شدیم که در آنجا دو شرکت تلفن همراه Beeline  و Vivacell با دریافت پاسپورت و گرفتن فتوکپی از آن سیم کارت رایگان به مسافرین می دادند ، که با اجازه من و دوستانم از دو شرکت مذبور سیم کارت رایگان با شارژ اولیه 500 درام دریافت کردیم .

بعد وارد فروشگاه Free Shop  شدیم ، قابل توجه کسانی که اهل نوشیدن هستند انواع نوشیدنی های مورد علاقه خود را می توانند اونجا به قیمت مناسب تهیه کنند. ما هم پس از مقداری خرید از سالن فرودگاه خارج شدیم که چند نفر دور ما ریختند مثل همین مسافر کشهای خودمان و هر نفر پیشنهاد می داد که با وی رفته تا آپارتمان به ما نشان بدهند ، خلاصه با کمی دقت فردی که از طرف شرکت  توریستی Babilon منتظر ما بود و اسمش امین بود پیدا کردیم .

و از همون جا بود که ماجرا آغاز شد ، ایشان سه مسافر دیگر به غیر از ما داشت ، دو تاکسی برای ما گرفت و به سمت شهر ایروان حرکت نمودیم .

س از اینکه مسافرانش را در هتل مستقر نمود با کلی تعریف و تمجید از خودش ما را به یکی از خیابان های فرعی دور از مرکز شهر که ظاهر ساختمان به 2 ریال هم نمی ارزید برد .با دیدن ظاهر ساختمان و دور بودنش از مرکز شهر از دیدن داخل آپارتمان منصرف گشتیم و از وی خواستیم که مکان دیگری را که نزدیک مرکز شهر باشد به ما نشان بدهد

ر همین جا بود که با مشورت دوستان تصمیم گرفتیم تا اول کار 50 دلار بعنوان شیتیل به امین بدهیم تا در مکانی خوب و مناسب اسکان مان دهد . که کاش این کار را نمی کردیم ، در ضمن قیل از آمدن به ارمنستان من 20 هزار تومان به حساب آقای غلامی سرپرست تور بابیلون در ایران واریز کرده بودم و به گفته ایشان اگر آپارتمان های ارائه شده از طرف شرکت ایشان را نپسندیدم کل مبلغ عودت داده شود . پس از دادن شتیل به آقا امین ، ایشان با بیان اینکه آقای غلامی سفارش ویژه شما  را به من کرده اند ما را دوباره سوار تاکسی های که داشت همانطور برای ما کنتور می انداخت کرد و ما را به یک هتل آپارتمان برد و گفت یک واحد شیک به شبی 180 دلار با تخفیف ویژه 165 دلار برایمان در نظر دارد . به محل مورد نظر رفتیم و پس از کلی معطلی مشخص شد که هتل ظرفیتش تکمیل است و فردا یکی از واحد ها تخلیه می شود به همین خاطر قرار شد که موقتا ما را در یک هتل اسکان دهد تا فردا ی آن روز در هتل آپارتمان مورد نظر مستقر شویم. در این زمان بود که تاکسی ها را مرخص نمودیم و با کمال ناباوری آقای امین مبلغ 14 هزار درام از ما بابت تاکسی ها دریافت کرد در حالیکه کرایه تاکسی از فرودگاه تا مرکز شهر 2 تا 3 هزار درام می باشد.

سرانجام در همان هتلی که مسافران قبلیش را آقا امین اسکان داده بود به نام هتل بلا ما را نیز اسکان داد و دو اتاق ( دو تخته و سه تخته) مستقر شدیم . نهار را در کبابی نزدیک هتل خوردیم که جایتون خالی خیلی هم خوشمزه بود بعد به هتل برگشتیم و پس از کمی استراحت سر شب بود که تصمیم گرفتیم داخل شهر گشتی بزنیم به همین خاطر تاکسی گرفتیم و به میدان اپرا رفتیم . در این میدان پارکی هست که تعدادی بار و رستوران در آن وجود دارد ، در اینجا بود که با دو نفر به نامهای صوفی که یک هندی بود و کسری که بچه تهران بود آشنا شدیم که قرار شد فردای آن روز یک آپارتمان دربست با قیمت 70 دلار برایمان اجاره نماید . تا پاسی از شب در میدان اپرا بودیم و از تردد نردم شاد ارمنستان لذت بردیم و سپس با گرفتن تاکسی به هتل برگشتیم . کرایه تاکسی معمولا چون مسیر های داخل شهر ارمنستان تقریبا کوتاه است از 500 تا 600 درام می باشد .توصیه می شود هر وقت در ارمنستان خواستید تاکسی سوار شوید به راننده بگویید حتما تاکسی متر خود را روشن کند تا بر اساس آن نرخ درست را پرداخت نمایید .

دوست عزیز چنانکه شما تعریف نموده اید آقای امین شما را به مناطق گوناگون برده است.حداقل کرایه ای که از فرودگاه تا مرکز شهر از توریست دریافت میشود 5000 درام است حال ایشان شما را به دیدن آپارتمانهای مختلف هم برده است که این مبلغ هزینه ای است که به عهده شماست نه آرمن 12 یا دوستان دیگر.بنده آقای امین را نمیشناسم و در حال حاضر بابیلون توسط فرد دیگری اداره میشود.

 برای شام جاتون خالی به فروشگاه رفتیم و مقداری ژامبون گوشت و نان خریدیم و پس از خوردن شام در هتل خوابیدیم.

در ارمنستان فروشگاه های زنجیره ای به نام SAS وجود دارد که معمولا در آنها می توانی دلار نیز چنج نمایی .

بهترین چنج را همین فروشگاههای ساس در ایروان انجام میدهند.

 صبح روز بعد از  لیدر محترم آقای امین خبری نشد و دونفر از دوستان رفتند تا به اتفاق آقایان صوفی و کسری آپارتمان مد نظر را که در خیابان ساریان در مرکز شهر بود بازدید نمایند . بعد از تماس تلفنی آنها با ما ، با هتل تسویه حساب نمودیم و لوازممان را جمع آوری کرده و به محل آپارتمان مورد نظر رفتیم.قرار شد در انتهای اقامت غیر از کرایه خانه مبلغی بابت مصرف آب و برق و گاز بپردازیم.هزینه گاز و برق در ارمنستان نسبتا بالا می باشد . در آپارتمان مستقر شدیم .البته ظاهر ساختمان و راه پله ها و آسانسور ساختمان از ظاهر خوبی برخوردار نبود ولی خود آپارتمان عادی بود و بدک نبود .

بعد از ساعتی استراحت به داخل شهر رفته و گشتی زده و نهار خوردیم سپس به آپارتمان برگشتیم . شب به اتفاق دوستان دوباره به میدان اپرا رفتیم و با پرداخت ورودی برای هر نفر 5 هزار درام به دیسکو اپرا رفتیم.

دیسکو اپرا که در میدان اپرا واقع شده است و اکثر دیسکوهای دیگر توسط یک عده جوان ایرانی اجاره گردیده است و بیشتر مشتریانشان نیز ایرانی هستند. 

البته صاحبان اصلی این دیسکوها ارامنه هستند.

بنده به این خاطره از 100 نمره 60 میدهم.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: سفرنامه های ارمنستان، نقد سفرنامه های ارمنستان، سفرنامه ارمنستان، خاطرات سفر به ارمنستان، سفر هوایی به ارمنستان، خاطره سفر به ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز پنجشنبه 30 بهمن 1393@ساعت 09 و 50 دقیقه و 04 ثانیه

دوستان عزیز در اینجا به بررسی برخی از سفرنامه هایی که درباره ارمنستان و سفر به ارمنستان نوشته شده است میپردازیم.نقد یک مطلب موجب رشد و شکوفایی جامعه میشود،از این رو ما به نقد مطلب مندرجه در وبلاگ http://www.khateratepaniz.blogfa.com/ میپردازیم.این سفرنامه مربوط است به سفری که دوست خوبمون در مرداد 91 به ارمنستان داشته اند.

مرداد سال ۱۳۹۱بود که بعد از هماهنگی با پسر خالم تصمیم گرفتیم برای اولین بار یه سفر زمینی با ماشین رو امتحان کنیم خلاصه بعد از کلی سوال و جواب در مورد نحوه رفتن کارهای اولیه رو شروع کردیم من پیشنهاد میکنم که همه کارهای مربوط به ماشین رو تو شهر خودتون انجام بدید .

تا اینجا متوجه شدیم که این دوست عزیز بدون مشورت با یک فرد متخصص اقدام به ترتیب مسافرتی به ارمنستان داده است،که گاهی بی اطلاعی موجب بروز خطرات جبران ناپذیری میشود.

ابتدا ما رفتیم برای گرفتن گواهینامه بین المللی که این کار حدود ۲۰دقیقه در یکی از اژانس های مسافرتی و پرداخت مبلغ 45 هزارتومان قضیه تمام شد بعد از اون هم رفتیم گمرک برای گرفتن کاپوتاژ که اینم خودش بیشتر از 2الی 3 ساعت کار نبرد ولی به شرط اینکه همه کارکنان گمرک سر جاشون باشن و همه چیز در حالت عادی باشه .

روز بعد هم ما رفتیم برای گرفتن پلاک که اونم بیشتر از 30دقیقه طول نکشید و ما کار پلاک رو هم از همون آژانس مسافرتی انجام دادیم و مبلغ 180هزار تومان هم هزینه شد بعد از انجام این کارها منتظر روز حرکت شدیم.

برای رسیدن به مرز ابتدا ما به تبریز رفتیم بعد از ظهر بود که رسیدیم تبریز و تا ساعت حدود 1 شب تو تبریز موندیم و بعد از 1 بود که راه افتادیم به سوی مرز اینجا من باید این مسئله رو توضیح بدم یه طوری برید که اول صبح کارهای شما تو مرز ارمنستان تموم بشه حالا چرا رو تو ادامه توضیح میدم .

خلاصه از تبریز راه افتادیم و پس از پشت سر گذاشتن جلفا و سیه رود به مرز نوردوز رسیدیم باید این رو هم توضیح بدم که شما باید در سیه رود که اخرین پمپ بنزین ایرانی اونجا هست باک ماشین خودتون رو پر کنید چون گران ترین چیز در ارمنستان بنزین است .

ما قبلا هم در این وبلاگ گفتیم که باید در پمپ بنزین نوردوز باک ماشین خود را پر کنید.

پس از رسیدن به مرز و نشان دادن برگه کاپوتاژ در گیت ورودی اجازه ورود به گمرک رو به ما دادن و ما به ساختمان گمرک رسیدیم و همه چیز رو از ماشین پیاده کردیم تا با دستگاه چک شوند و ماشین رو هم یه بازرسی سطحی کردن تو مرز ایران بعد از این کار مبلغ 11 هزار تومان هم به عنوان عوارض خروج در بانک ملی موجود در کمرک پرداخت کردیم تا این تشریفات اداری رو انجام دادیم فرصتی هم پیش امد تا از صرافی موجود در گمرک که مطمئن ترین صرافی است ریال خودمون رو به درام ارمنی تبدیل کنیم (البته افرادی هم درب ورودی گیت گمرک بودن که درام وسیم کارت ارمنستان میفروختن ولی قابل اطمینان نیستند). بعد از تبدیل ارز و همچنین انجام تشریفات گمرکی از مرز ایران خارج شدیم و قبل از ورودبه مرز ارمنستان ایستادیم روی پل ارس که پل ارتباطی بین ایران و ارمنستان بود پلاکها رو چسباندیم(حتما پیش بینی برای نصب پلاک ترانزیت کرده باشید که توی گمرک وقتتون گرفته نشه برای مثال می تونید از چند تا بست کمربندی استفاده کنید)  و بعد از اون وارد خاک ارمنستان شدیم در ابتدای ورود یه بازرسی از خودرو کردن جالب این بود که کسانی که به عنوان نگهبان در ابتدای گیت ورود بودند ایرانی بلد بودند بعد از اون وارد گمرک ارمنستان شدیم اونجا هم باید تمام وسایل رو از ماشین پیاده میکردیم و و از دستگاه رد میشدیم و همچنین اقدام به گرفتن ویزا میکردیم ویزای ارمنستان یه برچسب است که در پاسپورت چسبانده میشه و هزینه اون برای هر نفر 3هزار درام میشه که به پول ایران پانزده هزار تومان بود بعد از اون رفتم برای گرفتن مجوز خروج خودرو یه مبلغی معادل ۱۵۰هزار تومان برای ورود خودرو گرفتن و ۱۰۰هزار تومان هم برای بیمه ماشین گرفتن بعد از این مراحل وارد خاک ارمنستان شدیم . ولی این توضیح هم باید اضافه کنم که برخورد پرسنل مرزی ایران بسیار عالی بود و همچنین برخورد پرسنل ارمنی بد نبود چون زبان انگلیسی بلد نبودند گاهی اوقات برای ارتباط با هم مشکل پیش میومد و اعصاب هر دو طرف خورد میشد.

البته الان عوارض خروج از کشور افزایش یافته است.ارقامی که به ریاب و تومان درج شده است کلا تغییر یافته است.

مسیر مرز تا ایروان

من پیشنهاد میکنم اگه میخواهید به شما خوش بگذره و و مسیر مرز ایران تا ایروان شما رو اذیت نکنه تو این مسیر صبور باشید و از زیبایی های این مسیر لذت ببرید .

فاصله مرز نوردوز تا ایروان ۴۰۰کیلومتر است که شما این مسیر رو حدود ۹تا ۱۰ساعت طی میکنید و اگر بخواهید از این مسیر لذت ببرید شاید این مسیر بیشتر هم طول بکشه شما وقتی از ایران خارج شدید ابتدای مسیر کوهستانی است و بعد از طی یه مسافت کم وارد یه مسیر کوهستانی و جنگلی میشید جاده کم عرض و با کیفیت اسفالت ضعیف وهمچنین علائم راهنمایی و رانندگی به اندازه کافی در جاده نیست و با توجه به اینکه اینکه در مسیر دره های عمیق زیادی وجود داره کناره جاده به ندرت از حفاظ استفاده شده من پیشنهاد میکنم این مسیر رو با حوصله رانندگی کنید و تا خود و همسفر های شما به سلامت به مقصد برسند . ضمنا قوانین رانندگی را خوب رعایت کنید تا جریمه هم نشید .

بعد از طی نصف مسیر از جنگل خارج میشوید و وارد یه مسیر تپه مانند میشوید در این مسیر کیفیت جاده بهتر میشه ودیگه از اون شیب های تند خبری نیست .

این رو هم باید بگم که تا شما به ایروان برسید چند تا شهر سر راه شما است که از سمت ایران بعد از طی ۷۰تا ۸۰کیلومتر به اون میرسید و به نام کاپان معروف است ومهمترین شهر دیگه که شما از اون رد میشید موریس است که تقریبا یه شهر بزرگ است و اگر قصد اقامت داشتید در این شهر یه سری هتل های کوچیک است که من فکر میکنم برای اقامت بد نباشنداخرین شهری رو هم که میبینید ارارات است که بعد از اون شما به ایروان میرسید .

البته شهر موریس اشتباه است،صحیح آن گوریس است.

از نظر بنزین شما هیچ مشکلی ندارید چون در طول مسیر کلی پمپ بنزین کوچک هست که شما میتونید از اونا بنزی0ن بزنید روزی که مارفتیم (سال۱۳۹۱)هر لیتر بنزین ۴۲۰درام بود که مافقط یک بار اون هم ۴۰ لیتر نیاز شد بزنیم .

هم اکنون قسمت بنزین در ارمنستان کمی دارای نوسان است و گاهی تا 500 درام هم میرسد.

رسیدن به ایروان

بعد از ظهر حوالی ساعت ۵ بعد از ظهر بود که ما به ایروان رسیدیم و قتی که به شهر رسیدیم یه نفس راحت کشیدیم چون واقعا خسته شده بودیم من که از زمان راه افتاده از تهران حدود ۳۰ساعت بود نخوابیده بودم هرچند که روز قبل از حرکت از اهواز اومده بودیم تهران و بعد هم استراحت کرده بودیم خلاصه وقتی رسیدیم ابتدای شهر کلی خوشحال شدیم اولین کاری که کردم این بود که به نفری که برای ما جا گرفته بود زنگ زدم همان طور که گفتم من از طریق یکی از دوستام جا گرفته بود بعد از تماس ما شخص مورد نظر که ادوین نام داشت و یه ایرانی ارمنی بود دنبال ما اومد که بسیار ادم خوش برخورد و خوبی بود ما رو به محل اقامتمون برد یه خونه ویلایی بدون حیاط و قدیمی بود این خونه همه چیز داشت ولی بسیار قدیمی و مربوط به زمان شوروی سابق بود و از نظر موقعیت بسیار مناسب بود و به همه چیز نزدیک بود بعد از تحویل گرفتن خونه و دوش گرفتن یه استراحت کوچیک کردیم و رفتیم برای قدم زدن بیرون یه دوری اطراف خونه زدیم . یه پاساژی بود روبروی خونه که داشیر نام داشت و همچنین یه پارک هم نزدیک خونه بود که میشه گفت یه شهر بازی کوچیک بود بعد از کمی قدم  زدن اومدیم یه رستوران که نبش خونه بود به نام رستوران ارش یه شام زدیم غداش بد نبود ولی از همه باحال تر دوغش بود خیلی خوشمزه و با حال بود.

همانطور که مشاهده میکنید بهاین دوست خوب یک آپارتمان قدیمی احتمالا با قیمت بالا داده شده ،در ضمن ایشون بهتر بود به لحاظ امنیتی آپارتمان تهیه میکردند نه منزل ویلایی!

یه نکته اساسی که باید مد نظر داشته باشید اینه که تو ارمنستان توالت ها اصلا آب ندارند و فقط روشویی ها آب دارند و این یه مشکل بزرگه ولی رستوران آرش توالت ایرانی داره .

در ادامه چند تا عکس از شهر ارمنستان نشونتون میدم

روز دوم

صبح روز دوم با اینکه کمتر از همه خوابیده بودم زود از خواب بیدار شدم و رفتم بیرون اول رفتم یه هایپر مارکت شبانه روزی مقداری پنیر خامه شیر و تخم مرغ برای صبحانه خریدم و بعد از اون رفتم مغازه نان فروشی باید توضیح بدم که نانوایی با مغازه نان فروشی فرق میکرد بعدش هم برگشتم خونه و همه همسفر های خودم رو از خواب بیدار کردم و نشستیم یه صبحانه مفصل خوردیم که واقعا چسبید بعد از اون چون روز یکشنبه بود رفتیم کلیسا تا مراسم مذهبی ارامنه رو ببینیم دم در کلیسا یه خانم راهبه بود که مردم رو راهنمایی میکرد که مثلا خانم ها با یه روسری کوچیک که تو سر میذاشتن وارد بشن و اقایون هم حتما کلاه خودشون رو بردارن و بدون کلاه وارد بشن حدود یه یک ساعتی اونجا بودیم من خیلی دوست داشتم که یه مراسم عروسی تو کلیسا ببینم به همین خاطر رفتم سراغ اون خانم راهبه ای که دم در بود چون خیلی خوب انگلیسی صحبت میکرد بنابراین از اون خواستم که ما رو راهنمایی کنه که چطور میتونیم تو عروسی شرکت کنیم و اون گفت که ما میتونیم شماره موبایل خودمون ر بذاریم تو دفتر کلیسا تا اگه برنامه عروسی داشتم به ما خبر بدهند.

که ما این کار را نکردیم چون ممکن بود نتونیم بیام بعد از اون با توجه به اینکه خونه ما تو مرکز شهر بود و ادرسی که گرفته بودیم یه بازار عتیقه بود که یک شنبه ها برگذار میشد و تو یه پارک بود و تقریبا به خونه ما نزدیک بود و ما بعد از کلیسا پیلده رفتیم اونجا یه بازارمثل بازار جمعه های خودمون که همه چیز میشه پیدا کرد با این تفاوت که بازار دارای یه نظمی بود مثلا یه قسمت لباس فروشی بود و یه قسمت دیگه محل فروش چیزهای چوبی بود جالب ترین چیز برای من کارهای چوبی و تابلو فروش ها بود که نقاشها کارهای خود رو به معرض نمایش گذاشته بودند من از این غرفه یه تخته نرد خریدم که خیلی قشنگ و زیبا کلی کار شده روش به پول ایران و با دارم ۵۰ریال اونو ۷۵هزار تومان خریدم و پسرخاله من یه تخته بزرگتر خرید ۱۰۰دلار من که خیلی از خرید اون راضی هستم و میشه گفت تنها ترین چیزی که میشه خرید همینه و بقیه چیزا گران هستند یه قسمت دیگه بازار که نظر منو جلب کرد بازار فروش حیوانات بود که اینم برای من جالب بود تو این بازار من سگ دیدم به اندازه خرس تا اندازه موش بعد از این بازار هم برای خوردن نهار رفتیم و بعد از ظهر هم رفتیم تو یکی از پارکهای تو شهر و نشستیم و مقداری نوشیدنی سفارش دادیم و بعد از اون هم رفتیم به بزرگترین پیتزا فروشی شهر به نام تاشیر که واقعا یه ژیتزا فروشی عالی بود شما میتونید یه پیتزای ۴ نفره رو با ۲۰۰۰درام و یه اسپاگتی با قارچ و پنیر رو با ۶۵۰درام و یه برنج مخصوص که من نمیدونم چی بود با ۷۰۰درام بخرید برای من جای جالب و خوبی بود و من خیلی خوشم اومد بعد از اون هم برای قدم زدن رفتیم به میدان جمهوری و اپرا.

البته ایشون به دلیل نداشتن راهنما از بازار ورنیساژ به این شکل نام میبرند.بازار ورنیساژ در روزهای شنبه و یکشنبه باز است.

روز سوم (دریاچه سوان و شهر  دلیجان 

 میدان اپرا)

روز سوم سفر خودمون رو اختصاص دادیم به دریاچه سوان و رستوران پروانه ها صبح حوالی ساعت 9 صبح بود که آماده رفتن به دریاچه شدیم این دریاچه یکی از بزرگترین دریاچه های آب شیرین است و شما باید برای دیدن ان مسافتی در حدود 60کیلومتر از ایروان تا انجا را رانندگی کنید و تما م مسیر اتوبان و پر از پلیس است نکته ای که باید توضیح بدم اینه که حداکثر سرعت در اتوبان 90کیلومتر در ساعت است که باید توجه کنید خلاصه بعد از طی این مسیر که خود مسیر هم جالب بود به دریاچه رسیدیم دریاچه از چندین پلاژتشکیل شده بود که بعضی از پلاژها عمومی بودند که رایگان میشه استفاده کرد و بعضی دیگر اختصاصی هستند که برای استفاده از انها باید پول بدید منظره دریاچه بسیار زیبا بود و میشه گفت که ساعتها میتونید اونجا بمونید و لذت ببرید اطراف دریاچه رستورانها و پلاژهایی است که میتوانید حتی شب رو اونجا بگذرانید و از هوا و منظره های ونجا لذت ببرید بعد از اونجا شما میتونید از کلیسای سوان که بالای یه کوه است دیدن کنید که برای دیدن اون شما باید مسیری را که با پله برای دست رسی به کلیسا درست شده طی کنید کلیسا که ساختمان قدیمی در حدود 1200تا 1400سال قدمت دارد و هنوز هم برای انجام مراسم مذهبی استفاده میشود جای جالب و دیدنی است و که خوشم اومد بعد از اونجا ما حرکت کردیم به سمت منطقه ای به نام دلیجان که بسیار سرسبز و دیدنی است یک منطقه کوهستانی و جنگلی تا چشم کار میکنه همه چیز سبز است و شما میتونید در مسیر از الو های وحشی که کبار جاده است بچینید و بخورید خیلی خشمزه و باحال است همچنین میتونید از درختان گردو بچینید و استفاده کنید ما بعد از رسیده به منطقه دلیجان چون چند وقت بود که غذای رستوراتی خورده بودیم تصمیم گرفتیم کنسروهایی رو که از ایران اورده بودیم بخوریم اینقدر تراکم جنگل ها زیاد بود که شما جایی برای نشستن به سختی پیدا میکنید خلاصه هر طور بود یه جایی پیدا کردیم و نهار خوردیم و بعد از نهار هم هندوانه ای که از یکی از مغازه های سر راه خریده بودیم خوردیم و راهی شدیم برای برگشت و باید اینو توضیح بدم که تو این منطقه جاهایی دیگه برای دیدن بود که مثل دره گلها و تلسی اون که میگفتند خیلی جای قشنگ و خوبی است ولی ما فرصت نکردیم که بریم و موکول کردیم به سفر بعدی خودمون به ارمنستان در نهایت حدود ساعت چهار یا پنج بعد از ظهر بود که ما رسیدم ایروان و برای شب اماده شدیم که بریم سمت میدان اپرا قدم بزنیم این میدان که یکی از میدان های با شکوه شهر است و مرکز تجمع دیسکوها و رستورانهایی است که شما تو هرکدوم وارد بشید به بهترین نحو از شما پذیرایی میشه و همچنین میتونید از میدان جمهوری تا اپرا قدم بزنید و از دیدن فروشگاه های لباس که همه مارک هستند لذت ببرید .

تصاویری از دریاچه سوان 

روز چهارم(مرکز خرید سرپوشیده خارج از شهر و

 رستوران پروانه ها)

روز چهارم با توجه به ادرسی که گرفته بودیم یه مرکز خرید خارج از شهر بود تاکسی گرفتیم و رفتیم اونجا 1000درام یعنی 5000هزار تومان شد وقتی به اونجا رسیدیم یه بازار قدیمی سر پوشیده بود که که خیلی بزرگ بود و سر و ته مشخصی نداشت عکسهایی که بالا گذاشته ام منظورم کبابی تو بازار است مربوط به این بازار است ولی باید بگم چیزها خیلی گران بود و ارزش خرید کردن نداشت . به همین خاطر بعد از یه دور مختصر به خونه برگشتیم تا بتونیم زود بریم رستوران پروانه ها.

احتمالا منظور ایشان  بازار بنگلادش هست.

رستوران پروانه ها

رستوران پروانه ها جایی است که من پیشنهاد میکنم حتما برید چون من خودم فکر میکنم که این بهترین جایی است که من تو ارمنستان رفتم و تقریبا همه از رفتن به اونجا لذت بردیم این رستوران به صورت میزهایی در دور تا دور یک حیاط بزرگ بود و در دو طبقه که تمام اسکله اون با چوب ساخته شده بود ما بعد از صحبت با مدیر اونجا بخاطر داشتن بچه کوچیک قبول کرد که یه جایی پایین به ما بده چون گرفتن جا پایین خیلی سخت بود زیرا جاها از قبل رزرو شده بود این رستوران یه پارک کوچیک برای سر گرم کردن بچه ها بود که خیلی خوب بود و بچه ها اونجا مشغول میشن و دیگه خسته نمیشن و پدر مادر خودشون رو اذیت نمیکنند این رستورا ن دارای رقص و سن برای کسانی که میخواهند برقصند هست خود ارمنی ها خیلی جشن تولد و سالگرد ازدوان مگیرند واقعا جای شاد و رویایی است شما شب خودتون رو با پیش غذا شروع میکنید که شامل یک ظرف بزرگ میوه یک کوزه ماست یک سینی انواع کالباس و چیزهای دیگه شما میتونید انوان نوشیدنی هم را سفرش بدید بعد از اون هم موقع شام است که گران ترین غذا ماهی است و بعد از غذا هم میتونید انواع کیک و ژله سفارش بدید که خیلی خوشمزه است این برنامه از ساعت تقریبا 7.30بعد از ظهر شروع و تا ساعت 1شب ادامه پیدا میکنه و شما میتونید در طی این مدت انواع موسیقی های ارمنی ترکی و بعضی اوقات ایرانی را بشنوید و اگر دوست داشتید در سن اون برقصید و شب خوبی داشته باشید .

روز پنجم (تور شهری و رستوران پروانه ها)

روز اخری که فرداش قصد داشتیم برگردیم ایران از شب قبلش تصمیم گرفتیم که یه ماشین اجاره کنیم و تو شهر یه دوری بزنیم یه راننده تاکسی بود که باهاش رفیق شده بودیم ادم باحالی بود و یه لادا داشت شاید بعضی ها ندونند چیه یه ماشین است که ساخت کشور روسیه است با اون هماهنگی کردیم و صبح حوالی ساعت  ۱۰ دم در رفتیم و اون رو دیدیم و سوار ماشینش شدیم و راه افتادیم اولین جایی که اون مارو برد باغ وحش بود خیلی جای جالبی بود بعضی از حیوانات بودند که من تا حالا ندیده بودم مثل فیل اسب آَبی ببر بنگال و خیلی از حیوانات دیگه میشه گفت محیط خوب و و جالبی بود چیز جالبی که خیلی نظر منو به خود جلب کرد این بود که در ابتدای باغ وحش با بطری های آب و پلاستیک های استفاده شده چند حیوان رو درست کرده بودند که از همه جالب تر یه فیل در ابعاد واقعی با بطری آب معدنی کوچیک بود که خیلی جالب بود و در اخر مطلب هم عکس اونو براتون میذارم که ببیند.

بعد از باغ وحش ما رو به یه پارک برد یه اسم ارمنی داشت که الان خاطرم نیست ولی یه پارک بزرگ بود که یه قسمت اون شهر بازی و در قسمت دیگر اون یه استخر بزرگ بود که میشود تو اون قایق سواری کرد اونجا زیاد نموندیم و بعد از خوردن چیپس و پفک و مقداری هم نوشیدنی خنک و پیاده روی تو پارک رفتیم .

بعد از اون رفتیم کاداست یا هزار پله که من فلسفه این بنا رو نفهمیدم چیه یه  پارک تو حالت شیبدار که از اون بالا یه مقداری به شهر مسلط هستید هرچند میشه این مسیر را پیاده یا با پله برقی رفت بد نیست ولی چیز خاصی هم نیست من چندعکس از هزار پله در انتها ی همین مطلب برای دیدن شما میگذارم.

کاداست نه و کاسکاد!

دوتا از مجسمه هایی که با پلاستیک های زباله ساخته شده است

بنده از 100 به این سفرنامه نمره 65 میدهم.در کل با توجه به اینکه در سفر راهنمایی همراه خود نداشته اند حاهای دیدنی شهر را هم ملاحظه کرده اند.همانطور که دیدید بسیار سطحی اطلاعات داده اند دوستان و بعضا اشتباهات لغتی یا ندانستن نام مکانهایی که رفته اند.ایشون میتوانستند نسبت به معرفی خیابانهای شهر با دقت بیشتری بپردازند.در کل سفرنامه دارای نکاتی آموزنده و بسیار مهم بود.مرسی دوست عزیز از سفرنامه ای که نوشتید.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: سفرنامه ارمنستان، نقد سفرنامه ارمنستان، سفر زمینی به ارمنستان، سفر با خودروی شخصی به ارمنستان، خاطرات سفر به ارمنستان، خاطره سفر به ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز چهارشنبه 29 بهمن 1393@ساعت 10 و 37 دقیقه و 18 ثانیه

این بیانیه که در پایان جلسه کمیسیون دولتی هماهنگ کننده مراسم صدمین سالگرد نسل کشی ارامنه٬ از سوی "سرژ سارکسیان"٬ رئیس جمهور ارمنستان٬ در "تسیتسرناکابرت" (بنای یادبود نسل کشی ارامنه در ایروان) قرائت شده است٬ به دادگاه رسیدگی به این نسل کشی که در سال های 1919 تا 1921 میلادی از سوی دادگاه های فوق العاده نظامی عثمانی برگزار شده اند٬ به عنوان رسیدگی حقوقی به این جنایت اشاره شده است و بر نقش رای حکمیت صادره در 22 نوامبر 1922 از سوی "وودرو ویلسون"٬ رئیس جمهور آمریکا٬ در جبران عواقب نسل کشی ارامنه تاکید شده است. در بیانیه مذکور از کشورهای جهان و سازمان های بین المللی خواسته شده است برای احیاء عدالت تاریخی و گرامیداشت یاد قربانیان نسل کشی ارمنیان تلاش نمایند و بر اراده ارمنستان و ارامنه برای ایجاد پرونده خواسته های حقوقی در زمینه این جنایت٬ برای احیاء حقوق فردی و ملی ارامنه تاکید شده است. همچنین٬ ضرورت پایان سیاست انکار نسل کشی مذکور از سوی حکومت ترکیه مورد تاکید قرار گرفته است. لازم به یادآوری است که براساس رای حکمیت فوق الذکر٬ بخش هایی از ارمنستان غربی (تحت اشغال ترکیه) باید به جمهوری ارمنستان ملحق شوند.  

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: 2015 نسل کشی ارامنه، صدمین سالگرد نسل کشی ارامنه، نسل کشی ارامنه،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز سه شنبه 28 بهمن 1393@ساعت 19 و 15 دقیقه و 37 ثانیه

یکی از سووالاتی که اخیرا از ما پرسیده شده است این است:
فاصله هتل آرگ تا میدان جمهوری چقدر است؟
هتل آرگ تا میدان جمهوری بصورت پیاده حدود 35 دقیقه یا بیشتر راه هست.با اتومبیل حدود 8 دقیقه یا بیشتر راه است.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: هتل آرگ، Areg Hotel، فاصله تا میدان جمهوری، ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز دوشنبه 27 بهمن 1393@ساعت 18 و 52 دقیقه و 35 ثانیه

کارواش یا خدمات شستشوی بیرون و درون اتومبیل در ارمنستان یکی از مشاغلی است که در نقاط مختلف شهر رواج دارد.کارواش به روسی мойка نوشته میشود.هزینه خدمات کارواش در شهر ایروان از 2000 درام به بالاست.برخی از کارواشها مجهز به دستگاههای تمام اتوماتیک نیز هستند.
در هر حال وقتی با خودروی شخصی خود برای مسافرت به ارمنستان تشریق می آورید ممکن است نیاز به خدمات کارواش پیدا کنید،در اقصی نقاط شهر میتوانید کارواش پیدا کنید.
автомойка یا мойка در واقع تابلویی است که در ارمنستان با مشاهده آن میتوانید بفهمید که در نزدیکی این تابلو یک کارواش هست.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: کارواش، ارمنستان، شستشوی اتومبیل، ایروان، کارواش در ارمنستان، автомойка،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز دوشنبه 27 بهمن 1393@ساعت 09 و 17 دقیقه و 52 ثانیه

دوستان گرامی،این وب سایت بصورت رسمی در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مختصات زیر ثبت شد:
نوع پایگاه اینترنتی:وبلاگ با دامنه اختصاصی
زبان :فارسی
نوع کاربری:تبلیغاتی و تجاری،آموزشی،اخبار و اطلاع رسانی
موضوع سایت :شبکه اجتماعی
مناسب برای سنین:نوجوان،جوان،بزرگسال
همانطور که میدانید ارمنستان تور از ابتدا هدف خود را بر پایه اطلاع رسانی دقیق از کشور ارمنستان کذارده است و در شعار تجاری ارمنستان تور این موضوع به روشنی و وضوح دیده میشود:
تور ارمنستان با ارمنستان تور یعنی سفر با چشمان باز


 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: تور ارمنستان، ارمنستان تور، سفر به ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز شنبه 25 بهمن 1393@ساعت 10 و 41 دقیقه و 54 ثانیه

تور ارمنستان نوروز 94 هتل نور بسته ای با قیمت فوق العاده مناسب و کارآمد است.هتل نور در مرکز شهر ایروان قرار ندارد و برای رسیدم به مرکز شهر ایروان باید تاکسی بگیرید.با ماشین حدود 7 دقیقه تا رسیدن مرکز شهر ایروان زمان میبرد.نور در زبان ارمنی به معنای انار است.
خدمات پکیج تور ارمنستان نوروز 94 هتل نور:
1-سیم کارت رایگان
2-چهار شب اقامت همراه با صبحانه
3-گشت شهری همراه با تور لیدر فارسی زبان
4-دفترچه راهنمای فارسی
5-رفت و برگشت از تهران به ایروان و به عکس

 اتاق یک نفره-SGL960/000 تومان 
 اتاق دو نفره-DBL830/000 تومان 
 اتاق سه نفره-TPL800/000 تومان 
 اتاق چهار نفره-Family777/000 تومان 

تذکرات:قیمتهای مندرج برای یک نفر است.هزینه پرداخت خروجی از مرز و هزینه ویزای ارمنستان و کنترل ممنوع الخروج بودن از ایران به عهده مسافر است.
دقت کنید که برای دریافت ویزای ارمنستان پاسپورت شما باید دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد.


 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: تور ارمنستان، تور ارمنستان نوروز 94، نوروز 94، ارمنستان، تور، هتل نور، تور 94،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز جمعه 24 بهمن 1393@ساعت 11 و 24 دقیقه و 32 ثانیه

یک دختر ارمنی 17 ساله ساکن کانادا توانسته است دستگاه دیالیزی اختراع کند که تنها 500 دلار قیمت دارد.تا پیش از این قیمت دستگاههای دیالیز حدود 30000 دلار و بیشتر بوده است.آنا پوق هاریان دختر ارمنی الاصل ساکن کانادا موفق شده است این دستگاه دیالیز قابل حمل را که حدود 500 دلار می ارزد اختراع نماید.بیماران کلیوی با دارا بودن این دستگاه دیالیز دیگر نیازی به مراجعه به مراکز دیالیز نیستند و این گام موثری در جهت بهبود زندگی بیماران کلیوی خواهد بود.
منبع خبر:Oratert ارمنستان

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: دستگاه دیالیز، ارامنه کانادا، ارمنی کانادا، دیالیز ارزان، بیماری کلیوی،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز جمعه 24 بهمن 1393@ساعت 11 و 03 دقیقه و 50 ثانیه


ارمنستان دارای یکی از پویاترین بخش‌های توریسم منطقه است. در سال 2008، دولت این کشور قانونی تصویب کرد که به موجب آن سیاست‌ها و اهداف توریسم در آن به خوبی قابل رویت بود. هدف از این قانون این بود که توریسم منجر به افزایش درآمدهای ملی در سطح کشور، توسعه متوازن منطقه‌ای، افزایش استانداردهای زندگی جمعیت و تسریع فرآیند کاهش فقر شود. در سیاست دولت پیش‌بینی شده است توریسم از طریق راه‌های زیر می‌تواند دسترسی به اهداف را عملی کند:

1. افزایش تعداد بازدیدهای توریست ها
2. افزایش درآمد از توریسم
3. ایجاد فرصت‌های شغلی
سند توسعه توریسم دولت ارمنستان برای ارزیابی و برنامه‌ریزی منابع توریسم، روندهای توسعه تدوین شد. در این سند اهداف دولت در توریسم، موانع و چالش‌های پیش‌رو و در نهایت راهکارها و اصول دستیابی به این اهداف بررسی شده است.
صنعت توریسم ارمنستان طی 16 سال گذشته روند رشد قابل توجه و باثباتی داشته است. تا پیش از تدوین این سند و برنامه‌ریزی‌های فشرده دولتی، سهم ارمنستان از بازار توریسم اروپایی و جهانی بسیار کم بود. اما با گذشت 6 سال از برنامه ویژه توریسم دولت، طبق آمارهای جهانی سهم توریسم از GDP به 8 درصد رسیده است که تقریبا برابر با اکثر کشورهای توریست‌پذیر جهان است.

 دولت ارمنستان چگونه برنامه‌ریزی کرد؟
دولت ارمنستان پیش‌بینی کرده بود اجرای سیاست‌های توریسم باید برای رشد پایدار این حوزه باشد. رشد پایدار نیازمند همکاری فعالانه و موثر تمامی ذی‌نفعان، دولت مرکزی، دولت محلی، بخش خصوصی و شهروندان است. همچنین به این نکته توجه شد که رشد پایدار بدون حفاظت و احیای منابع (طبیعی، تاریخی، میراث فرهنگی و انسانی) امکان‌پذیر نیست. هرگونه تاثیر منفی بر این عوامل، مانع از توسعه بلندمدت این صنعت خواهد شد. از این رو عنوان شد هدف دولت ارمنستان از مطالعه و تدوین این سند دستیابی به توسعه پایدار و باثبات این صنعت بوده است.
در جزوه 42 صفحه‌ای توسعه توریسم ارمنستان به تفصیل در مورد مسیر حرکت و چشم‌انداز این کشور تحلیل شده است. در زمان تدوین این سند، 14 مانع و چالش برای دستیابی به اهداف توسعه توریسم شناسایی شد که قابل توجه است:
1. جایگاه محصولات توریسم ارمنستان در بازار جهانی توریسم: ارمنستان برخلاف آنکه از نظر منابع تاریخی، فرهنگی و طبیعی بسیار غنی است، در شمار کشورهای گردشگرپذیر جهان محسوب نمی‌شود.
2. ترویج سفر: تا سال 2008 هرکدام از مقاصد اقدام به فعالیت‌های ترویجی برای جذب توریست ها می‌کردند. از این بین می‌توان به شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی اشاره کرد که باعث حفظ روند رشد صنعت توریسم می‌شد. اما مقرر شد ارمنستان از شیوه‌های جدیدتر ترویج و افزایش آگاهی استفاده کند که از این بین می‌توان به استفاده از فناوری‌های اطلاعاتی اشاره کرد.
3. سهولت دسترسی: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت ارمنستان در این حوزه سهولت دسترسی بود. براساس تحلیل‌ها پروازهای این کشور در سال 2008 هزینه‌های بیشتری نسبت به سایر کشورها به توریست ها تحمیل می‌کرد. شبکه مسیرها محدود و برنامه‌ریزی پروازها (به‌خصوص برای اروپای شرقی) نامناسب بود. حمل‌ونقل هوایی و هزینه‌های مسیریابی به وضوح بالا بود و مسافران علاوه‌بر هزینه ویزا، مجبور به پرداخت مالیات خروج نیز بودند.
4. زیرساخت‌ها: در این زمینه نیز مشخص شد باید برنامه‌ریزی‌ها و اختصاص بودجه بیشتری صورت گیرد.
5. فصلی بودن: تحلیل‌ها نشان می‌داد در این زمینه نیز ارمنستان با مشکلی جدی روبه‌رو است. اکثر توریست ها در فصل تابستان از راه رسیده و به سیستم حمل‌ونقل و اقامتگاه فشار می‌آوردند. در صورتی که سایر فصول سال درآمدها کاهش می‌یافت. برای حل این موضوع مقرر شد محصولات توریسم و خدمات جایگزین بیشتری به بازار جهانی عرضه شود.
6. کیفیت خدمات نیاز به بهبود داشت و باید برنامه‌ریزی‌هایی در زمینه بهبود تجربیات توریست ها انجام می‌شد.
7. مخارج توریسم انجام گرفته در ارمنستان بسیار پایین بود. به این منظور باید روی قیمت، کیفیت و منحصربه‌فرد بودن محصولات توریسم کار می‌شد.
8. منابع انسانی فعال در حوزه توریسم فاقد مهارت‌ها و کیفیت جهانی لازم بودند.
9. محیط کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری حمایت‌کننده: بیشتر کسب‌وکارهای توریسم را بنگاه‌های کوچک و متوسط تشکیل می‌دهند که توانایی سرمایه‌گذاری‌های سنگین در صنعت را ندارند. از این رو مقرر شد سرمایه‌گذاران بالقوه از طریق انگیزاننده‌ها، ترویج فرصت و ارائه داده‌های قابل اتکا و واقعی حمایت شوند.
10. حمایت داخل دولتی: با توجه به اینکه بیشتر بخش‌های دولت در توسعه توریسم دخیل هستند، نیاز بود بین آنها همکاری نزدیک‌تری وجود داشته باشد، از این رو مقرراتی در این زمینه وضع شد.
11. تحقیقات کیفی و کمی قابل اتکا: اطلاعات دقیق و کاملی از توریسم ارمنستان در دست نبود که نیاز به تحقیقات و ایجاد پایگاه‌های داده جدید را برجسته‌تر می‌کرد.
12. چالش‌های محیطی: بر تغییرات محیطی و تاثیرات متقابل توسعه توریسم و محیط به‌طور ویژه نظارت شد.
13. احاطه اجتماعی. جامعه شهروندان ارمنستان از اهمیت توریسم آگاه نبودند، بنابراین، لازم بود در این مورد و همچنین طرز فکر آنها و تفاوت‌های فرهنگی اطلاع‌رسانی‌ شود.
14. نگهداری و حفاظت از میراث فرهنگی: منابع تاریخی و فرهنگی یکی از مهم‌ترین مزایای نسبی ارمنستان است. از این رو لازم بود برای حفظ و نگهداری آنها برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای انجام شود.
کارن چشمارتیان وزیر اقتصاد ارمنستان می گوید که در سال 2014 بخش توریسم این کشور 11.3 درصد رشد داشت. او پیشبینی می کند که در سال جاری میلادی نیز بخش گردشگری 10 درصد رشد کند

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: توریسم، تور، تور مسافرتی، ارمنستان، توریسم ارمنستان، توریست،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز جمعه 24 بهمن 1393@ساعت 10 و 10 دقیقه و 57 ثانیه

یکی از معروفترین و خوشمزه ترین پیتزاها را در ارمنستان میتوانید در پپینو Peppino بیابید.در این رستوران علاوه بر پیتزا، غذاهای ارمنی و روسی هم سرو میشود ولی ما به شما پیتزاهای پپینو را پیشنهاد میکنیم.همچنین سالادی دارد بنام سالاد سزار که باید حتما یک بار آن را امتحان کنید.
آدرس پیتزا پپینو:
آدرس:ایرون،خیابان مسروپ ماشتوتس شماره 23
تلفن:010518811
 

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: پیتزا پپینو، Peppino pizza، پیتزا در ارمنستان، پیتزا ارمنستان، سالاد سزار ایروان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز جمعه 24 بهمن 1393@ساعت 09 و 46 دقیقه و 42 ثانیه

در ارمنستان اینترنت به طرز بسیار جالبی همگانی شده است و به نوعی با زندگی روزانه مردم ارمنستان آمیخته شده است.به این سبب بسیاری از مردم برای دریافت اخبار از خبرگزاری های آنلاین استفاده میکنند.لیست خبرگزاریهای آنلاین در ارمنستان به شرح زیر میباشد:

قبل از فروپاشی شوروی خبرگزاری تاس خبرگزاری رسمی در ارمنستان بود.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: خبرگزاریهای ارمنستان، Armenpress، tert.am، news.am، armenianow، panarmenian، 1in.am،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز جمعه 24 بهمن 1393@ساعت 09 و 23 دقیقه و 15 ثانیه

مردم ارمنستان ملتی هستند با فرهنگ و اهل علم،سواد و مطالعه.در این کشور کوچک روزنامه خوانی و مجله خوانی بسیار رایج است.در این پست قصد دارم برخی از روزنامه ها و مطبوعات معروف ارمنستان را معرفی کنم.
مطبوعات ارمنستان به زبانهای ارمنی، انگلیسی ،روسی منتشر میشوند.
روزنامه های ارمنستان:
1-آراوتAravot به معنی صبح ،از روزنامه مستقل لیبرال است.از سال 1994 منتشر میگردد.
2-آزگAzg به معنی قوم،ملت،طایفه است.از سال 1991منتشر میشود.
3-هایاستانی هانراپتوتیان به معنی جمهوری ارمنستان است و ارگان رسمی دولت ارمنستان است.
4-هایکاکان ژاماناک به معنی زمان ارمنستان است.
5-گلوس آرمنیی از سال 1934 منتشر میشود.
6-یرکیر به معنای کشور است.
7-روزنامه 168 ژام یا 168ساعت
8-بیزنس 24
9-هراپاراک
10-ایراوونک
11-سیونیک یرکیر
12-آوانگارد
13-هایاستان
14-هایک
15-آنکاخوتیون
دوستان عزیز ممکن است که  لیست بالا کامل نباشد ولی بنده با توجه به تحقیقاتی که کردم روزنامه های فوق را یافتم.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: مطبوعات ارمنستان، روزنامه های ارمنستان، روزنامه ارمنستان، روزنامه در ارمنستان، ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز چهارشنبه 22 بهمن 1393@ساعت 22 و 15 دقیقه و 45 ثانیه

گراند کندی بزرگترین کارخانه تولید بستنی و شکلات در ارمنستان است که دارای شعب مختلف میباشد.کارخانه گراند کندی در سال 2000 میلادی پایه گذاری شده است.همچنین قهوه و کاکائو های بسته بندی شده و با کیفیت نیز از دیگر محصولات گراند کندی است.
شرکت گراند کندی توسط هرانت واردانیان پایه گذاری شده است.هرانت واردانیان متولد سال 1942 بود و مدرک دکترای اقتصاد داشت.هرانت واردانیان در طول عمر خود 3000 شغل ایجاد نمود.هرانت در آوریل 2014 در گذشت و بسیاری از مردم ارمنستان در مراسم او شرکت نمودند.هرانت برای ساخت کلیسای هوهان مقدس در استپاناکرت قره باغ مبلغ 150 هزار دلار کمک مالی اهدا کرد. در سال جاری میلادی فرزندان او نیز 150 هزار دلار برای ساخت این کلیسا اهدا کردند و جمع کمک مالی این خانواده برای کلیسای مزبور به 300 هزار دلار رسید.
گراند کندی هم اکنون دارای شعبات بسیاری در ارمنستان است.برای مشاهده لیست شعبه های گراندی اینجا کلیک کنید.
برای آشنایی با محصولات گراند کندی میتوانید اینجا کلیک کنید.
برای خرید سوغاتی ارمنستان میتوانید به فروشگاههای گراند کندی در ارمنستان مراجعه کنید.این کارخانه شیرینی ها و شکلاتهایی با طعم های شگفت انگیز ارائه میدهد.بسته بندی های شیک شکلاتهای گراند کندی یکی از ویژگیهای این محصولات میباشد.در فروشگاهها میتوانید بصورت کیلویی هم مایجتاج مورد نیاز خود را سفارش دهید.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: گراند کندی، Grand Candy، ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز چهارشنبه 22 بهمن 1393@ساعت 21 و 57 دقیقه و 53 ثانیه

ارمنی ها استاد درست کردن برخی از انواع شیرینی ها هستند و یکی از این شیرینی ها که بسیار خوشمزه هست شیرینی هست به نام پنچیک.معمولا روی پنچیکهای ارمنی پودر قند یا پور شکر می ریزند که بسیار خوشمزه است.این شیرینی را میتوانید در اکثر فروشگاهها پیدا کنید ولی بهترین نوع پنچیک را در فروشگاههای زنجیره ای گراند کندی میتوانید بیابید.این نوع شیرینی بسیار طعم خوبی دارد و توصیه میکنم که در ارمنستان جتما نسبت به خرید این شیرینی و تست طعم آن اقدام نمایید.
داحل پنچیک ها معمولا با یک کرم بسیار خوشمزه ای پر شده است.به هر حال طعم بسیار عالی این پنچیک را از دست ندهید.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: پنچیک، گراند کندی، شیرینی ارمنی، پنچیک ارمنی، ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز چهارشنبه 22 بهمن 1393@ساعت 21 و 49 دقیقه و 44 ثانیه

آقای سرژ سرکیسیان،رییس جمهور ارمنستان،روز 22 بهمن و 36 امین سالگرد انقلاب اسلامی ایران را به آقای حسن روحانی رییس جمهور ایران تبریک گفت.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: رییس جمهور ارمنستان، ایران، ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز چهارشنبه 22 بهمن 1393@ساعت 21 و 27 دقیقه و 50 ثانیه

سفیر جدید آمریکا در ارمنستان به تازگی آقای ریچارد م.میلز شده است.وی به زبانهای فرانسه،روسی و ارمنی صحبت میکند.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: سفارت آمریکا، سفیر جدید آمریکا در ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز چهارشنبه 22 بهمن 1393@ساعت 10 و 08 دقیقه و 37 ثانیه

تور ارمنستان نوروز 94 در هتل اربونی واقع در قلب شهر ایروان یعنی میدان جمهوری همراه با خدمات زیر توسط ارمنستان تور برگزار میشود:
خدمات تور ارمنستان نوروز 94 :
 • رفت و برگشت با اتوبوس VIP
 • اقامت در هتل اربونی همراه با صبحانه
 • سیم کارت رایگان
 • گشت شهری همراه با لیدر تور فارسی زبان
 • دفترچه راهنمای فارسی
 • شرکت در سمینار آموزش اینترنت و فرصتهای کسب درآمد از طریق اینترنت بصورت کاملا علمی
مدت تور: 4 شب
تاریخ حرکت:28 اسفند
 اتاق یک نفره - SGL1/380/000 تومان  خرید آنلاین
 اتاق دو نفره - DBL1/010/000 تومان خرید آنلاین
 اتاق سه نفره- TPL950/000 تومان خرید آنلاین
 اتاق چهارنفره- Family930/000 تومان  خرید آنلاین

قیل از خرید آنلاین جهت اطمینان از وجود جا حتما فرم رزرو را پرنمایید.
برای مشاهده وب سایت هتل بر روی این لینک کلیک کنید.
ویژگیهای هتل اربونی:
هتل اربونی در مرکز شهر ایروان و در میدان جمهوری قرار گرفته است و شما با اقامت در اینن هتل دسترسی بسیار عالی و خوبی به تمام مناطق توریستی شهر ایروان خواهید داشت.هتل اربونی هتلی سه ستاره است و بسیار کادر با ادب و مهمان نوازی دارد.
برای مشاهده وب سایت هتل و مشاهده وضعیت اتاقها بر روی این لینک کلیک کنید.
شرکت در سمینار آموزشی اینترنت و فرصتهای کارآفرینی:
با شرکت در این سمینار شما با نحوه کسب درآمد علمی از طریق اینترنت و نحوه ایجاد یک فروشگاه الکترونیکی،همچنین اینترنت به عنوان یک فرصت جهت کسب درآمد به شما معرفی میشود.در این سمینار شما خواهید آموخت که چگونه با روزی 2 ساعت کار در منزل ماهانه 200 دلار از طریق اینترنت کسب درآمد کنید.این سمینار شما را به راههای قانونی کسب درآمد از اینترنت تشویق مینماید نه راههای مانند شرکتهای هرمی و از این دست.
تذکرات:
پرداخت هزینه خروجی از مرز ایران و هزینه دریافت ویزای ارمنستان به عهده مسافر است.همچنین کنترل ممنوعیت خروج از مرز ایران.
قیمتها برای هر نفر درج شده است.در صورت افزایش قیمت دلار در ایران مبالغ فوق تغییر خواهد کرد.چنانچه شما ثبت نام نموده باشید افزایش قیمت دلار به شما اثری نخواهد داشت.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: تور ارمنستان، نوروز 94، تور ارمنستان نوروز 94، هتل اربونی،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز سه شنبه 21 بهمن 1393@ساعت 21 و 19 دقیقه و 15 ثانیه

بصورت متوسط مدت زمان سفر هوایی به ارمنستان از تهران یک ساعت و نیم است.دو خط هوایی به ارمنستان پروازهای منظمی را دایر کرده اند:ماهان و آسمان

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: سفر هوایی، ارمنستان، تهران، یک ساعت و نیم، مدت زمان پرواز، مدت زمان پرواز تهران ایروان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز دوشنبه 20 بهمن 1393@ساعت 13 و 46 دقیقه و 07 ثانیه

در ارمنستان ما در حال حاضر سه اپراتور تلفن همراه در ارمنستان داریم:
بیلاین Beeline
ویواسل Vivacell
ارونج Orange
برای اطلاع از میزان شارژ باقیمانده در تلفن خود به طریق زیر عمل کنید:
برای اپراتور Beeline
*102*
برای اپراتور Vivacell
*122*
برای اپراتور Orange
*133*
برای تماس ارزان تر با خارج از کشور و ایران به شرح زیر عمل کنید:
برای اپراتور بیلاین ابتدا *88* را بگیرید و بعد شماره خود را در ایران بگیرید.
برای اپراتور ویواسل ابتدا 77 را بگیرید و بعد شماره خود را به آن اضافه کنید:
مثال:*88*0098913123456789
مثال:77009891x1234567891
اپراتور ارنج کد خاصی ندارد.
برای شارژ تلفن همراه خود در ارمنستان میتوانید به کیوسکهایی که در مغازه ها یا در کنار خیابان قرار داده شده است مراجعه کنید.برخی از این کیوسکها دارای زبان فارسی هم هستند ولی همه آنها از سه زبان انگلیسی،ارمنی و روسی پشتیبانی میکنند.
میتوانید کارت شارژ هم از مغازه ها و سوپرمارکت ها بگیرید.بر روی کارتهای شارژ دستورالعمل شارژ تلفن شما قید شده است.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: Beeline، Vivacell، Orange، ارمنستان، اپراتور موبایل، تلفن همراه،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز دوشنبه 20 بهمن 1393@ساعت 11 و 59 دقیقه و 30 ثانیه

قیمت بلیط کنسرت ارمنستان
قیمت بلیط کنسرت معین و لیلا فروهر در ارمنستان مبلغ 100 دلار تعیین شده است.یکصد دلار یا 350 هزار تومان 
این کنسرت پیرو اطلاع رسانی های قبلی در نوروز 94 در ارمنستان برگزار میشود.دقت فرمایید ما هیچ ارتباطی با برگزار کنندگان کنسرت نداریم و این پست به منظور اطلاع رسانی درج شده است.از تماس با ارمنستان تور برای کنسرت خودداری کنید.در روزهای گذشته بیش از 100 تماس با ما درباره این موضوع گرفته شده بود.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: قیمت بلیط کنسرت ارمنستان، قیمت بلیط، کنسرت معین، کنسرت لیلا فروهر، ارمنستان، قیمت بلیط کنسرت، کنسرت،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا

ارمنستان

روز یکشنبه 19 بهمن 1393@ساعت 11 و 12 دقیقه و 47 ثانیه

بسیاری این سووال ها را از ما میپرسند:
ارمنستان کجاست؟ ارمنستان چه جور کشوری هست؟ ارمنستان خوبه یا نه؟ اصلا ارمنستان برم یا نه؟
پاسخ این سوالها و سوالات مشابه بطور کامل در این وبلاگ آمده است و شما با مطالعه این وبلاگ ،قبل از سفر به ارمنستان مانند فردی میشوید که بارها به ارمنستان سفر کرده است.
ارمنستان کشوری است با مساحت 29740 گیلومتر مربع و در منطقه قفقاز جنوبی که نام کامل آن جمهوری ارمنستان است.خود ارمنی ها به کشورشان هایاستان میگویند.طبق آخرین سر شماری ها جمعیت این کشور کمی بیش از 3 میلیون نفر است.پایتخت این کشور ایروان است و واحد پول آن درام نامیده میشود.دین مردم این کشور مسیحی است.
این کشور دارای هتلهای ارزان قیمت و آپارتمانهای مناسب با قیمت مناسب است و یکی از مقاصد توریستی ایرانیان به حساب می آید.
ارمنستان در شمال ایران واقع شده است و دارای مرز مشترک با ایران است.مرز زمینی ایران و ارمنستان در نوردوز واقع شده است.برای عبور از مرز زمینی شما باید از روی پل رودخانه ارس هم عبور کنید.
راه زمینی رسیدن به ایروان از تهران،کرج،قزوین،زنجان،تبریز،صوفیان،هادیشهر،جلفا و نوردوز میباشد.البته راههای دیگری هم هست.با اتوبوس حدود 24 ساعت سفر زمینی به ایروان طول میکشد و سفر هوایی به ارمنستان هم یک و نیم ساعت طول میکشد.با اتومبیل شخصی حدود 16 ساعت شما در راه هستید.
در بعضی سایتها آمده است که با چهارصد هزار تومان شما میتوانید به ارمنستان بدهید،به نرخ امروز دلار در ایران چهارصد هزار تومان حدود 114 دلار میشود که با این پول شما میتوانید دو شب آپارتمان اجاره کنید،فقط همین و نه بیشتر.شما به عنوان یک توریست برای سفر به ارمنستان به غیر از هزینه اقامت خود به صورت متوسط به 75 دلار روزانه احتیاج دارید.(کمتر یا بیشتر هزینه کردن به عهده خود شما)
مردم ارمنستان مردمی هستند خوش برخورد و با فرهنگ و شیک پوش.البته تا حد زیادی هم میتوان گفت میهمان نواز.بیشتر افراد در ارمنستان احساس آرامشی وصف ناپذیر میکنند.
یکی از مسخره ترین سوال ها درباره ارمنستان این بوده است که آیا برای سفر به ارمنستان پاسپورت میخواهیم؟جواب این سوال هم روشن است که برای سفر به هر کشور خارجی شما باید پاسپورت داشته باشید آنهم با حداقل 6 ماه اعتبار.
ویزا هم سر مرز داده میشود.با حدود 10 دلار میتوانید ویزای 21 روزه ارمنستان را دریافت کنید.همین.فکر کنم همه موارد مهم توضیح داده شد درباره ارمنستان.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: ارمنستان، جمهوری ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز یکشنبه 19 بهمن 1393@ساعت 09 و 42 دقیقه و 06 ثانیه

اثرهایی که صنعت توریسم یا جهانگردی بر اجتماع میگذارد میتواند بصورت فیزیکی،اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی باشد.جامعه یک واژه چند وجهی تلقی میشود و عبارتست از الگوهایی از سازمان اجتماعی یک مجموعه از افراد.جامعه نیز به معنب راهی است که گروه هایی از افراد در یک مجموعه سکنا میگزینند و خود را برای انجام وظایف یا کارهایی سازماندهی میکنند.برخی جوامع چند فزهنگی و برخی دیگر تک فرهنگی هستند.معمولا کلمه جامعه به گروه یا مردمانی که در یک منطقه جغرافیایی ساکن شده اند اطلاق میشود.منظور از اثرات اجتماعی،تغییراتی است که در زندگی کردم جامعه میزبان رخ میدهد و این تغییر بیشتر به سبب تماس مستقیم اهالی و ساکنان آن دیار و جهانگردان صورت میگیرد.مقصود از اثرات فرهنگی ،تغییراتی است که در هنر،آداب و رسوم و معماری مردم ساکن جامعه میزبان روی میدهد.این تغییرات بلند مدت تر هستند و در نتیجه باعث رشد و توسعه صنعت جهانگردی میشوند.معمولا اثرات اجتماعی،فرهنگی را به معنی تغییرات در تجربه های روزانه و ارزشها و شیوه زندگی و محصولات هنری و فکری جامعه میزبان در نظر میگیرند.
اثرات مثبت و منفی توریسم بر زندگی مردم جامعه میزبان یا مناطق مجاور،یکی از آنها تغییرات فرهنگی است.چون فرهنگ میتواند در جذب توریست یا مسافر به یک مکان نقشی مهم ایفا کند پس توریسم میتواند برای تحدید حیات فعالیت های مختلف فرهنگی دارای اثرات اقتصادی و اجتماعی باشد.تولید هنرهای سنتی برای توریست ها بطور انبوه باعث ایجاد تغییراتی در محصولات فرهنگی شده است برای مثال تقاضا برای اجناس ارزان باعث شده است که کیفیت این اجناس نسبت به قبل پایین بیاید.در ضمن توریست ها یا جهانگردان باعث شده اند تغییراتی در مراسم فرهنگس،جشن ها و فعالیت های اجتماعی ایجاد شود.از دیدگاه بعضی از افراد در جامعه میزبان این تغییرات به مفهوم از بین رفتن اصالت!بطور مثال جشهای آلارد،مراسمی متعلق به قرن 17 است که در اسپانیا اجرا میشود و در این چشن مردم محلی در امر تدارکات آن و انجام آن همکاری میکردند.توجههی که جهانگردان به این چشن نشان دادند باعث شد تا این مراسم با انبوهی از تماشاگر و شلوغی روبرو شود و دولت محلی فکر کرد که این جشن را دو بار اجرا کند یک بار برای مردم محلی و بار دوم برای توریست ها برای کسب پول و درآمد.این اقدام باعث شد که بسیاری از مردم محلی از این جشن روی گردان شوند و در آن مشارکت نکنند.
اکثر توریست ها و ساکنان کشورهایی که میزبان افراد میشوند دارای زمینه های فرهنگی متفاوت هستند و در بسیاری از موارد ساکنان مجلهای میزبان از برخورد مستقیم با میهمانان و توریست ها خاطراتی ناگوار و تصاویری منفی دارند.گاهی توریست ها یا جهانگردان حریم فرهنگی شهر یا کشور میزبان را نقض میکنند و رفتارهایی میکنند که از نظر مردم آن دیار ناشایست است.گاهی این فبیل رفتارها موجب بروز دشمنی میشود که به صورت برخوردهای شدید با جهانگردان متجلی میشود.
همه مبادلات فرهنگی بین توریستها با ساکنان منطقه میزبان نتیجه منفی به بار نمی آورد.چوانان شهر یا کشور میزبان بر این باورند که جهانگردی اثرات مثبتی دارد و موجب بازتر شدن جامعه میشود.معمولا جوانان ساکن شهر یا کشور میزبان وقتی توریست های غربی مواجه میشوند از نظر پوشیدن لباس یا رفتار از آنها تقلید میکنند.در حالیکه سالخوردگان و قدیمی ها این پدیده را خطرناک میدانند و این را یک اثر منفی تلقی میکنند.
توریسم از طریق ایجاد شغل جدید میتواند بصورت غیر مستقیم موجب بروز تعارش در جامعه میزبان شود. چون این فرصت ها به همه جامعه بصورت یکسان داده نمیشود.اصولا جهانگردی سبب میشود تا برای زنان جامعه میزبان شغل های جدید بوجود آید،این موضوع از یک سو موجب بهبود وضعیت مالی خانواده ها و اجتماع میشود ولی از سوی دیگر زنان دارای دو نقش سنتی و مدرن میشوند و زن مجبور میشود از یک سو نقشهای سمتی خود را ایفا کند و از سوی دیگر نقش مدرن خود را .وجود چنین مسایلی منجر به تعارض و تضاد در جامعه میشود.البته این تنش ها همیشگی نیست و کم کم محو میشود.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: تور، تور مسافرتی، توریسم، توریست، تور داخلی، تور خارجی،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز پنجشنبه 16 بهمن 1393@ساعت 21 و 57 دقیقه و 54 ثانیه

سوال:آیا از تبریز پرواز مستقیم به ایروان هست؟
در حال حاضر خیر،پروازی از تبریز به ایروان یا ارمنستان نیست.(تاریخ:5 فوریه 2015)

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: پرواز تبریز ایروان، پرواز از تبریز به ایروان، پرواز تبریز به ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز پنجشنبه 16 بهمن 1393@ساعت 21 و 31 دقیقه و 03 ثانیه

بنا به خبری که در صفحه فیس بوک ارمنستان چه خبر درج شده است،میدان شعاع تهران به افتخار شهید گاگیک تومانیان از شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران در جنگ بنام میدان شهید تومانیان تغییر نام یافت.این موضوع در جلسه شورای شهر تهران مصوب شده است.شهید گاگیک تومانیان در سال 1366 در جنگ ایران و عراق شهید شد.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: میدان شهید تومانیان، گاگیک تومانیان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز پنجشنبه 16 بهمن 1393@ساعت 20 و 45 دقیقه و 26 ثانیه

در ارمنستان تا به حال مزاحم تلفنی نداشتیم که آن هم یک مزاحم تلفنی از ایران پیدا شد!مزاحمت تلفنی یک بیماری روانی است که فرد از سرکار گذاشتن افراد به دلیل کمبودها و تحقیرهای ناشی از دوران کودکی و بلوغ مایل است تا دیگران را از طریق تلفن سرکار بگذارد و تفریح کند و کمی بخندد.این افراد که در بیشتر مواقع افرادی ترسو و بی ریشه میباشند چون میدانند که واقعیت اصلی در کجا پنهان است برای پنهان نمودن ضعف های ریشه ای خود اقدام به آزار و مزاحمت تلفنی دیگران مینمایند.
یک فردی که من به او لقب بیکاره و علاف میدهم با شماره 00989351055259 در تاریخ پنجم فوریه 2015 حدود ساعت 19:43 با ارمنستان تور با نام جعلی آقای وکیلی از ایران و از طریق وایبر تماس گرفت و به خیال واهی خود گروه ارمنستان تور را سر کار گذاشته است.از همان ابتدا از لحن صحبت کردن این عزیز علاف و بیکاره متوجه شدم که قصد او ایجاد مزاحمت میباشد،با این حال با توجه به منشور ارمنستان تور که احترام به مشتری در سرلوحه کاری ماست،لذا ما با نهایت ادب جواب این عزیز را دادیم.ولی ایشان که ظاهرا خیلی بیکار تشریف دارند بنای مسخرگی و لودگی را گذاشت و با دوست دختر بدتر از خودش بنای خنده را گذاشتند.از همه ایرانیان درخواست میشود که این شماره را به نام علاف در گوشی های خود ضبط و ثبت کنند تا نامبرده تبدیل به مشهورترین علاف کشور ایران شود.ایشان ادعا نمود که قصد دارد تا برای مصاحبه به سفارت آمریکا مراجعه کند و بنای مسخرگی و الواطی را گذاشت. من نمیدانم که آمریکا با کمبود نیروهای مسخره مواجه است که میخواهد به این آقا و خانم ویزا بدهد یا نه؟!
شما خودتان قضاوت کنید!
ما ضمن تذکر به این علاف مشهور ایران به ایشان گوشزد میکنیم که مزاحمت تلفنی طبق قوانین ایران جرم محسوب شده و دارای حبس های طولانی مدت  و شلاق  و جریمه مالی میباشد.
بدیهی است هرکس از این علاف و مزاحم تلفنی بخواهد حمایت کند به منزله این است که او به نوعی ایجاد مزاحمت تلفنی را خوب و عملی پسندیده میداند.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: مزاحمت تلفنی در ارمنستان، مزاحم تلفنی ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز پنجشنبه 16 بهمن 1393@ساعت 20 و 09 دقیقه و 58 ثانیه

این روزها تب آمریکا رفتن بالاست و متقاضی امور سفارت هم بالاست.در ارمنستان به علت جو آدم های علاف و بیکاره برخی از این افراد ادعای داشتن آشنا در سفارت آمریکا را دارند و به ایرانیان عنوان میکنند که ما در سفارت آمریکا آشنا داریم و از این دست ادعاهای توخالی!!! که فقط برای سرکیسه کردن شما عزیزان است!!
در ارمنستان هرکس به شما گفت که در سفارت آمریکا دارای آشنا و پارتی هست بدانید که شیادی بیش نیست.حتی اگر فردی هم دارای آشنا باشد در پروسه پیشرفت پرونده شما هیچ تاثیری نخواهد داشت.
آشنا در سفارت آمریکا هیچ تاثیری در پروسه صدور ویزای شما نخواهد داشت.دقت کنید و مواظب کلاهبردارانی از این دست باشید. 
من به شما اطمینان هزار درصد میدهم که هیچ کدام از علافهای ایروان و لاف زنهای ایروان آشنایی در سفارت آمریکا ندارند.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: وقت سفارت آمریکا، ارمنستان، سفارت آمریکا در ارمنستان، تور،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز پنجشنبه 16 بهمن 1393@ساعت 13 و 29 دقیقه و 01 ثانیه

پرش با چتر یا پرش با پاراگلایدر یک ورزش تفریحی،مهیج و رقابتی است.پرواز با پاراگلایدر بسیار مهیج،بسیار زیبا و لذت بخش است.پرواز با پاراگلایدر تلرکیبی از حرکات بدن و کنترل مغز است که در یک بازی فوق العاده با هم مخلوط می‌شوند.
در سالهای اخیر ورزش پاراگلایدر در ارمنستان توسعه زیادی پیدا نموده است.ارمنستان شرایط بسیار مطلوبی را برای این ورزش دارد یکی به لحاظ ارتفاع و یکی هم آب و هوای مناسب برای ورزش پاراگلایدر .کلمه فارسی معادل پاراگلایدر چتربال است.
ارمنستان دارای 5 سایت پروازی مناسب برای پاراگلایدینگ هست.در ارمنستان حتی مدرسه ای هم برای پاراگلایدینگ و آموزش آن وجود دارد.
کلاسهای آموزشی معمولا در گروههای 4 تا 6 نفره برگزار میشود و مدت آموزش 4 ماه است.این کلاسها در دو بخش تئوری و عملی برگزار میشود و هزینه کلاسهای آموزش 275 دلار است.(هزینه اجاره تحهیزات پروازی و ترانسپورت جدای این مبلغ محاسبه خواهد شد.)
هزینه اجاره پاراگلایدر برای یک روز همراه با تمام تجهیزات مورد نیاز حدود 12 دلار است.
در ارمنستان یک فدراسیون ویژه برای پاراگلایدینگ هم وجود دارد.در ارمنستان تور ویژه ای را میتوان برای شما ترتیب دهیم فقط برای پاراگلایدر بازان.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: پاراگلایدر در ارمنستان، پاراگلایدینگ ارمنستان، تور، ارمنستان، چتربال ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا

فرودگاه ایروان

روز پنجشنبه 16 بهمن 1393@ساعت 10 و 37 دقیقه و 31 ثانیه

فرودگاه زوارتنوتس یا همان فرودگاه ایروان در مالکیت اداره کل هواپیمایی کشوری ارمنستان قرار دارد.این فرودگاه در سال 1971 میلادی در 12 کیلومتری غرب ایروان ساخته شده است.زوارتنوتس در زبان ارمنی به معنای فرشته های آسمانی است.کد شناسایی IATA برای این فرودگاه EVN است.در شال 1980 تعمیرات اساسی در این فرودگاه انجام شده است.این فرودگاه از نوع عمومی است.این فرودگاه 865 متر از سطح دریا ارتفاع دارد.
در سال 2014 این فرودگاه 2045058 نفر مسافر را هندل نموده است و 10409 هواپیما departure و landing در این فرودگاه داشته اند.
برای ایجاد حفاظت و امنیت در این فرودگاه بیش از 150 دوربین مداربسته امنیتی استفاده شده است و همچنین حفاظت این فرودگاه توسط نیروهای روس و ارمنی تامین میگردد.
در حال حاضر خطوط هوایی زیر از تهران به ایروان ارمنستان پروازهای منظم دارند:
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی ماهان
در وب سایت فرودگاه ایروان شما میتوانید پروازهای خروجی و ورودی را چک کنید:
همچنین برای مشاهده وب سایت فرودگاه ایروان اینجا کلیک کنید.
Yerevan Airport or Zvartnots Airport
در این فرودگاه در بخش گمرگ دو خط وجود دارد خط قرمز و خط سبز.
در صورتیکه شما کالایی دارید که مایلید به گمرگ اعلام کنید از خط قرمز باید عبور کنید و اگر کالایی برای اعلام به گمرگ ندارید باید از خط سبز عبور کنید.
در واقع اگر شما کالایی دارید که نیاز به اعلامیه گمرگی دارد بایدد از خط قرمز وارد شوید.
در فرودگاه ایروان Free shops هم وجود دارد.در فرودگاه ایروان انواع مختلفی از کافی شاپ و فست فود هم وجود دارد.همچنین در فرودگاه ایروان کیوسک های اطلاع رسانی هم وجود دارد.همچنین این فرودگاه به تاکسی سرویس 24 ساعته هم مجهز است.
شعبات بانک هم در فرودگاه موجود است مانند Converse Bank و Uni Bank که از طریق آنها میتوانید برای تبدیل پول خود به درام ارمنستان استفاده کنید.
در فرودگاه ایروان یک کیوسک اطلاع رسانی هم برای اطلاع رسانی در زمینه توریسم وجود دارد.در این فرودگاه خدمات فاکس و اینترنت هم ارائه میشود.
اگر بیشتر میخواهید درباره این فرودگاه بدانید توصیه ما خواندن وب سایت فرودگاه است.

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: فرودگاه ایروان، فرودگاه زوارتنوتس، Zevartnots airport، Yerevan airport، ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
روز چهارشنبه 15 بهمن 1393@ساعت 18 و 24 دقیقه و 11 ثانیه

شما در سفر به ارمنستان ممکن است با خود تصمیم بگیرید که بیمه مسافرتی تهیه کنید.
انواع پوشش هایی که بیمه مسافرتی ارمنستان به شما ارائه میکند:
* پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور
* پرداخت هزینه های ناشی تاخیر در تحویل چمدان ها
* جابجایی بیمه شدة مصدوم، یا بازگرداندن او به کشور، در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه در طول سفر
* بازگشت همراهان و یا انتقال یکی از اعضای خانواده از ایران به کشور مقصد در صورت بستری شدن بیمه‌شده
* بازگرداندن جسد متوفی با هزینه شرکت بیمه به کشور در صورت فوت بیمه شده
* امکان مشاوره و ارائه مساعدت‌های حقوقی مورد نیاز در صورت بروز مشکل قانونی در کشور مقصد
* پرداخت هزینه‌های لازم برای بازیابی مدارک شناسایی بیمه ‌شده ، در صورت سرقت یا مفقود شدن
* پرداخت هزینه بازگشت بیمه شده به کشور در صورت فوت یکی از اعضای خانواده
* تهیه و ارسال داروهای خاص از داخل کشور برای بیمه شده 
برخی از هزینه هایی که ممکن در خارج از کشور اتفاق بیافتد، ممکن است تحت پوشش بیمه نامه مسافرتی قرار نگیرند. این موارد عبارتند از:
1.    بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله، آتشفشان، رانش زمین
2.    جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، اقدامات تروریستی و فعل و انفعالات هسته ای
3.    انجام ورزش های حرفه ای و یا ورزش هایی که عرفاً خطرناک تلقی می گردند مانند اسکی، پرش با چتر، صخره نوردی و غیره.
4.    استفاده از وسایل سفری که به عنوان وسیله عمومی حمل و نقل شناخته نشده اند.
5.    هزینه های مرتبط با بیماری هایی که بیمه شده سابق بر سفر خود، به آنها دچار بوده است.
6.    هزینه های اقدامات پیشگیرانه ( واکسیناسیون )
7.    بیماری ها و یا عوارضی که ناشی از مصرف ارادی الکل، دارو و یا مواد مخدر در خارج از کشور به وجود آیند.
8.    کلیه بیماری های شیوع یافته در جهان
9.    اقدامات توانبخشی، پروتز ها، وسائل توانبخشی مانند عینک، عصا 
به منظور ارائه خدمات کمک رسانی در کلیه نقاط دنیا، شرکت بیمه سامان در سال 2011 با شرکت Mideast Assistance  International S.A.L  در امور کمک رسانی ، قرارداد کمک رسانی منعقد نمود . مهمترین خدمات این شرکت ارائه بیمه نامه های مسافرتی و خدمات درمانی و کمک رسانی در کلیه نقاط جهان است. این شرکت بر پایه توسعه خدمات خود و افزایش ارتباط با دارندگان بیمه مسافرتی, خدمات کمک رسانی خود را در بیش از 50000 مرکز تخصصی 24 ساعته، در کلیه نقاط جهان مستقر نموده است.

بیمه گذاران گرامی که از بیمه مسافرتی سامان استفاده می نمایید،  در صورت بروز حادثه و یا اتفاقات غیر منتظره میبایست در ابتدا با شماره های شرکت کمک رسان Mideast  تماس بگیرید و این شرکت هماهنگی های لازم را جهت پرداخت خسارت های شما درکشور مقصدتان انجام میدهد.

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی

1- اصل بیمه نامه
2- کپی گذرنامه ( صفحات اول ، ویزا،  مهر خروج و ورود ) 
3- اصل صورتحساب های پرداخت شده 
4- گزارش مرتبط با هزینه (گواهی فوت، کپی شناسنامه، گواهی پزشکی بیمارستان و یا مرکز درمانی )
5- نامه یا گزارش شرکت هواپیمایی درخسارت تاخیر چمدان یا تاخیر پرواز

هزینه های صدور بیمه مسافرتی برای مسافرتهای یک تا 7 روز مشروحه در بالا به شرح زیر است:

سنین زیر 12 سال: 22100 تومان

سنین بین 13 تا 65 سال:44200 تومان

سنین بین 66 تا 70 سال:66400 تومان

سنین بین 71 تا 75 سال:88500 تومان

سنین بین 76 تا 80 سال:132600 تومان

سنین 81 سال به بالا:177000 تومان

 • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
 • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
 • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
 • برچسب‌ها: بیمه مسافرتی ارمنستان، سفر به ارمنستان، نرخ بیمه مسافرتی، قیمت بیمه مسافرتی، ارمنستان،  
 • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا
 • تعداد صفحات :2
 • 1  
 • 2  

free web site traffic and promotion

http://www.esyndicat.com/

SonicRun.com
ArmanestanTouron Google+