در سفر به ارمنستان لطفا چند توصیه زیر را جدی گرفته و حتما آنرا لحاظ کنید:
سفر به ارمنستان

1-در سفر به ارمنستان از همراه داشتن هر نوع قرص کدئین دار مانند:استامینوفن کدئین دار و مانند آن،انواع مواد روانگردان،داروهای اعصاب و روان،داروهای های انرژی زا و مانند آن بطور کلی پرهیز نمایید .در صورتیکه از بیماری خاصی رنج میبرید و باید حتما داروهای مذکور را مصرف کنید ، باید نسبت به ترجمه نسخه پزشک و تایید شدن آن توسط وزارت امور خارجه ایران و ممهور نمودن آن ترجمه به مهر سفارت ارمنستان در تهران اقدام نمایید.علاوه بر آن شما باید به هنگام ورود به ارمنستان در مرزهای هوایی و زمینی  نسبت به پرنمودن اظهارنامه برای قرص های همراه خود اقدام کنید.
پلیس ارمنستان بسیار دقیق بوده و در نوروز امسال از پاک کن ته مداد بچه خردسال یک توریست ایرانی، مواد مخدر کشف نموده است! این را گفتم برای آندسته که خیال میکنند میتوانند مواد مخدر به کشور ارمنستان وارد کنند.
ارمنستان از نظر اعتیاد پاک میباشد و معتاد به مواد مخدر در این کشور وجود ندارد و آن به دلیل سختگیری و هوشیاری پلیس ارمنستان است.

2-از هیچ فردی در ایران بسته ای برای انتقال به ارمنستان قبول نکنید.هیچ بسته ای را قبول نکنید.بسیار مشاهده شده است که افرادی برای انتقال مواد مخدر به کشورهای خارجی از این ترفند استفاده نموده و با عناوینی مانند اینکه:
فرزندم در ارمنستان دانشجو میباشد
فرزندم چشم به راه این بسته است
...
بسته های حاوی مواد مخدر را به مسافران داده و مسافران را گول زده اند.تاکید میکنیم که از قبول هر نوع بسته مشکوک و غیر مشکوک خودداری کنید.

3-بر روی ساک خود و در داخل ساک یا چمدان خود نام خود را به انگلیسی حتما" بنویسید.بسیار اتفاق افتاده است که قاچاقچیان مواد مخدر مسافران را زیر نظر گرفته و با پیدانمودن مسافرانی که دارای چمدانهای همانند با آنها هستند در صف بازرسی گمرگ در کنار آنها قرارگرفته و در یک لحظه چمدان خود را با چمدان شما تعویض نموده اند.در این موارد تنها چیزی که اثبات میکند چمدان شما کدام است پیدا نمودن نام شما در داخل و در بیرون ساک یا چمدان شماست.

4- در صورت مشاهده چمدان بی صاحب و یا ساک مشکوک در مرز زمینی و یا هوایی ارمنستان، از دست زدن به آن خودداری نموده و سریع پلیس ارمنستان یا پلیس ایران را خبر کنید.دست زدن به این قبیل ساکها موجب بجا ماندن اثر انگشت شما بر روی ساک یا چمدان مورد نظر میشود.

5-گاهی برخی قاچاقچیان از این ترفند و مانند آن استفاده میکنند که :بار من زیاد است، میشود شما که بار کمی دارید این چمدان را برای من به ارمنستان بیاورید؟یا مثلا این چمدان را از مرز برای من رد کنید؟ از قبول چنین پیشنهاداتی هم خودداری نمایید و خود را به دردسر نیندازید.

6-در صورتیکه اعتیاد به مواد مخدر دارید و مایلید به عادت ناخوشایند خود ادامه دهید، از سفر به ارمنستان خودداری نمایید.

7- در سفر به ارمنستان هوشیار باشید و به اتفاقاتی که در اطراف شما می افتد دقت کنید.
ُسفر به ارمنستان
8-از پذیرش هرگونه خوراکی از قبیل آب میوه،چای،قهوه،نسکافه،کیک های دست ساز،.... از همسفران خود خودداری کنید.همیشه داخل این نوع خوراکی ها مواد بیهوش کننده نیست،گاهی ممکن است این مواد آغشته به داروها و مواد شیمیایی باشد که قدرت تحلیل و قدرت تفکر و قدرت تمرکز و حتی شعور را در شما مختل نموده و از سطح هوشیاری شما بکاهد و وقتی سطح هوشیاری و تفکر شما پایین آمد مقاصد شوم خود را عملی نمایند.برخی مواقع هم قصد این افراد نمک گیر نمودن شماست.

9- در سفر به ارمنستان از احساساتی شدن بی موقع خودداری کنید.به همسفران خود کمک کنید ولی مسئولیت کارهای غیرقانونی آنها را به عهده نگیرید.بسیاری از افراد با حیله و نیرنگ سعی میکنند به لحاظ عاطفی به شما نزدیک شوند فقط به قصد سوء استفاده از شما.کنترل احساسات و عواطف خود را بدست داشته باشید.

10-بیشتر از بله گفتن سعی کنید نه گفتن را بیاموزید.گاهی یک نه کوچک زندگی شما را نجات میدهد.

11-مراقب کلاهبرداران و شیادان که اغلب با طرح دوستی و خیرخواهی شما وارد میشوند باشید.هیچ گربه پدرسوخته ای برای رضای خداوند موش نمیگیرد.واقع بین باشید و خود را به شرایط نسپارید.

12-در مسافرت بسیاری از افراد با دعوا انداختن بین شما و همسرتان یا نامزدتان فقط دنبال رسیدن به اهداف پلید خود میباشند.از افرادی که به شما نوشیدنیهای الکلی رایگان تعارف میکنند بر حذر باشید. 

در یک کلام:هوشیار باشید و تیزبین!

  • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
  • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
  • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
  • برچسب‌ها: سفر به ارمنستان،  
  • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا