بله،درست متوجه شدید.دلیجان ارمنستان!
شاید تا حال نمیدانستید که در ارمنستان هم شهری هست بسیار زیبا به نام دلیجان که از اتفاق یکی از جاذبه های توریستی ارمنستان هم به حساب می آید.
دلیجان شهری است با ساحتمانهای قدیمی که بین جنگل و کوهستان قرار گرفته است.این شهر در شمال ارمنستان و در استان Tavoush قرار گرفته است.در راه رسیدن به شهر دلیجان شما با مناظری شگفت انگیز و زیبا مواجه خواهید شد.برخی از مناظری که در طول مسیر خواهید دید تا آخر عمر با شما خواهند بود و هرگز از پیش چشم شما بیرون نخواهند شد.
در جنگلهای وحشی بین راه شما مدتی را به خوردن انواع میوه های جنگلی مثل گلابی جنگلی،آلو وحشی،تمشک و سیب ترش مشغول خواهید شد.هوایی سرشار از اکسیژن،منظره جنگلهای انبوه طبیعت مثال زدنی دلیجان را تکمیل میکند.بخود نیست که برخی دلیجان را سوییس کوچک لقب داده اند.البته جنگلهای دلیجان پر هستند از انواع حیوانات وحشی مثل گرگ و خرس و روباهو یا حیواناتی مانند خرگوش و جوجه تیغی!
مردم دلیجان مردمی هستند بسیار مهربان و مهماندوست.با اخلاقی بسیار خوب.در دلیجان چشمه آب گرم هم موجود است.در جنگلهای دلیجان چشمه هایی وجود دارد که همه قابل شرب میباشند.البته در روزهای بارانی آب این چشمه ها گل آلود میشوند.
کوچه های قدیمی که در دلیجان هستند بسیار زیباست.همچنین این شهر دارای موزه و کتابخانه هایی بسیار جالب است.به هر حال در سفر به ارمنستان خود هرگز دیدن این شهر را از دست ندهید.
ارمنستان تور با تور دلیجان خود توانسته است که همه ساله عده زیادی از مردم را با دیدنی ها و جاذبه های فراوان شهر دلیجان و جنگلهای زیبای آن آشنا کند.برای بازدید از دلیجان با ارمنستان تور تماس بگیرید.

  • openارمنستان کشور امنی برای سرمایه گذاری به حساب نمی اید و قبل انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارمنستان با افراد زبده و مشاوران دلسوز مشاوره کنید و دقت کنید با سرمایه گذاری یا ازدواج یا خرید آپارتمان و مشابه در این کشور نه پاسپورت ارمنستان را دریافت میکنید و نه اقامت دایم واقعی.متشکرم
  • openبا توجه به برخی رفتارهای ناهنجار با ایرانی ها در روزهای اخیر حتی سفر به ارمنستان توصیه نمیشود چه رسد به سرمایه گذاری و کار در ارمنستان.قبل از هرگونه تصمیم گیری درباره زندگی خودتان تفکر کنید
  • openدر این سایت مطلب درباره ارمنستان منتشر شده است و ارمنستان تور تاکنون به بیش از . نفر اطلاع رسانی رایگان نموده است بازدید(تا این لحظه) امروز نفر و بازدید دیروز وبازدید ماه قبل و بازدید کل این ماه تا این لحظه نفر-آخرین بروز رسانی
  • برچسب‌ها: تور دلیجان ارمنستان، منطقه دیدنی دلیجان ارمنستان، دلیجان ارمنستان، ارمنستان تور، دلیجان در ارمنستان،  
  • کانال ارمنستان تور در آپارات کانال ارمنستان تور در فیس بوک کانال ارمنستان تور در توییتر کانال ارمنستان تور در اینستاگرام کانال ارمنستان تور در نماشا