تبلیغات

ابزار وبمستر

تور ارمنستان|ارمنستان تور - رزرو هتل و اجاره آپارتمان در ارمنستان
JavaScript Free Code

تور ارمنستان|ارمنستان تور

منبع کاملترین و بروز ترین اطلاعات کاربردی درباره تور ارمنستان

تور ارمنستان با ارمنستان تور یعنی سفر با چشمان باز

امروز:

رزرو هتل و اجاره آپارتمان در ارمنستان 
رزرو هتل و اجاره آپارتمان در ارمنستان یکی از کارهای روتین در مجموعه قانونی ارمنستان تور است.ارمنستان تور با توجه به اینکه یک مجموعه قانونی و ثبت شده در ارمنستان است رزرو هتل و اجاره آپارتمان را با کمترین قیمت برای شما انجام میدهد.در اینجا کلیه نکات مورد نیاز در اجاره آپارتمان در ارمنستان را برای شما می آورم.
در ارمنستان بطور کلی آپارتمانها بر انواع زیر تقسیم بندی میشوند:
1- قدیمی
2- نوساز

بطور کلی دوستان در صورتیکه تمایل دارید آپارتمان اجاره کنید باید این کار را از طریق موسسات شناخته شده انجام دهید.آپارتمان ها مراکز رسمی برای اقامت توریست نمیباشند.برخی از هموطنان بدون شرکت در تور ارمنستان و بصورت انفرادی به ارمنستان تشریف می آورند و اغلب تمایل دارند در آپارتمان اقامت نمایند.
دقت کنید بیشتر آپارتمانها در ارمنستان در ساختمانهای قدیمی قرار دارند که این ساختمان ها آسانسورهای بسیار قدیمی دارندو بسیاری وحشت میکنند حتی سوار آسانسور شوند.در ضمن ممکن است برخی از مواقع هم آسانسور اصلا کار نکند.پس اگر در ساختمانهای قدیمی آپارتمان اجاره میکنید لطف کنید حداقل در طبقات پایین تر اجاره کنید.
نحوه عملکرد ما:
دقت کنید که : نه ما و نه هیچ شرکت ایرانی از خودش آپارتمان ندارد،بلکه این مردم ارمنی هستند که منازل خود را در زمان توریستی اجاره میدهند و تمام شرکتها نقش واسطه را دارند.
برخی افراد سودجو در ایروان با ارسال عکس هایی از آپارتمان برای شما اقدام به رزرو آپارتمان برای شما میکنند .دقت کنید که در بسیاری از موارد عکس با خود آپارتمان از زمین تا آسمان تفاوت دارد.حال ما چگونه عمل میکنیم؟
شما در ایران مبلغ 150 هزار تومان به حساب ما واریز میکنید و فیش مبلغ واریز را از طریق تلگرام برای ما ارسال میکنید.ما در ایروان به استقبال شما خواهیم آمد و به شما موارد مختلف آپارتمان ها را نشان خواهیم داد،هر کدام از آپارتمان ها را که پسند کردید پولش را میدهید و مبلغ 150 هزار تومان شما هم جزء هزینه های آپارتمان محسوب میشود و در صورتیکه هیچکدام از گزینه های ما را پسند ننمودید معادل درامی مبلغ 75 هزار تومان را بلافاصله به شما عودت میدهیم.


هاستل از 10 دلار به بالا(برای هر نفر هر شب)-همراه با صبحانه
هتل از 12.5 دلار به بالا(برای هر نفر هر شب)-همراه با صبحانه
آپارتمان از 15 دلار به بالا(برای هر نفر هر شب)-بدون صبحانه

0037477732102
تلگرام،لاین،واتزآپ


free web site traffic and promotion

http://www.esyndicat.com/

SonicRun.com
ArmanestanTouron Google+